Compression Travel [Kompresné ponožky Bridgedale]

Kompresné cestovateľské podkolienky.

Odstupňovaná kompresia (15-20 mmHg) nohy podporuje krvný obeh, zvyšuje prísun kyslíku do svalov a napomáha prevencii žilovej trombózy pri dlhšom cestovaní. ® zabezpečuje odvod vlhkosti, reguluje teplotu chodidla a vlna zvyšuje komfort a zateplenie v oblasti prstov. Pružný úplet znižuje vibrácie svalsta a podporuje regeneráciu.    

Kód tovaru: unisex 845 black 6105348M845

Compression Ski [Kompresné ponožky Bridgedale]

Kompresné lyžiarske ponožky z vlny.

Fusion technológia pre zvýšené zateplenie a odvod vlhkosti pri celodennom lyžovaní. Odstupňovaná kompresia nohy podporuje krvný obeh a zvyšuje prísun kyslíku do svalov. Pružný úplet znižuje vibrácie svalsta a podporuje regeneráciu.  Venujte pozornosť výberu správnej veľkosti podľa tabuľky.    

Kód tovaru: unisex 007 black/blue 6105138M007

Compression Calf Sleeve [Kompresné ponožky Bridgedale]

Kompresné bežecké návleky. Pre beh aj trailrunning.

Odstupňovaná kompresia (15-20 mmHg) nohy podporuje krvný obeh, zvyšuje prísun kyslíka do svalov. Obopnutie redukuje vybrácie svalov a zlepšuje ich regeneráciu. odvádza vlhkosť a pomáha regulácii teploty. Venujte pozornosť výberu správnej veľkosti podľa tabuľky.  

Kód tovaru: unisex 008 black/fluro 6105358M008

Compression Active [Kompresné ponožky Bridgedale]

Kompresné bežecké ponožky.

Odstupňovaná kompresia nohy podporuje krvný obeh, zvyšuje prísun kyslíku do svalov. Pre tréningové aj závodné účely. Pružný úplet znižuje vibrácie svalsta a podporuje regeneráciu. odvádza vlhosť a napomáhá regulácii teploty. Venujte pozornosť výberu správnej veľkosti podľa tabuľky  

Kód tovaru: unisex 008 black/fluro 6105298M008

Prihláste sa
Zabudnuté heslo ?

Zavrieť